Akcesoria umilające zimę

Zima bywa wyjątkowo trudną porą roku dla tych osób, które sporo czasu spędzają na zewnątrz na przykład pracując w terenie. Mrozy i zimny wiatr dają się naprawdę we znaki i każdy tylko myśli o tym, aby jak najszybciej znaleźć się znowu w środku jakiegoś ciepłego pomieszczenia. Na szczęście z roku na rok pojawiają się różne akcesoria, dzięki którym zimę na zewnątrz można przetrwać w trochę lepszej formie. Klasyka to już pojemny termiczny kubek długo trzymający gorącą temperaturę w środku.

Pojemny kubek termiczny

Pojemny kubek termiczny to prawdziwe zbawienie dla osób spędzających bardzo dużo czasu na świeżym powietrzu lub na przykład w trasie w samochodzie. Do takiego kupka można przygotować sobie nawet pół litra lub więcej ciepłego napoju, który wypijany małymi łyczkami spokojnie starczy na dwie lub trzy godziny. Warto kupić sobie naprawdę dobry kubek termiczny dedykowany na przykład dla osób wchodzących w góry zimą. Taki kubek bardzo długo trzyma temperaturę i płyn w środku nie wystygnie nawet przez kilka godzin. To wspaniałe rozwiązanie, dzięki któremu nawet w środku dnia można napić się aromatycznej ciepłej kawy. 

Inne akcesoria

Inne ciekawe akcesoria to między innymi wygodny i poręczny termos w kształcie butelki, który można włożyć do swojej torebki. Jego pojemność to około pół litra. Taki termos zupełnie nie przypomina klasycznego termosu, a bardziej butelkę na wodę. Można spersonalizować sobie jego skórkę czyli inaczej wybrać wzór. Dzięki temu taki termos staje się modnym i stylowym gadżetem.