Rozkładane ławy – hit czy kit?

Ława stanowi nieodłączną część salonu. Jest bardziej kameralna od stołu i mniej oficjalna. To właśnie przy małym, poręcznym stoliku lubimy gromadzić się wraz ze znajomymi, oglądać wspólnie filmy i zajadać się popcornem. Kilkanaście lat temu popularne i lubiane były ławy rozkładane. Coraz częściej zaczynają ponownie gościć w polskich domach. Czy posiadanie takiej ławy uchodzi za staroświeckie?

Zbawienie w małych mieszkaniach

W kawalerkach lub mieszkaniach o małym metrażu taki mebel sprawdzi się znakomicie. W chwili potrzeby, gdy gościmy w salonie sporą liczbę osób, musimy się uczyć lub pracować, ławę możemy rozłożyć i dzięki temu nieco powiększyć. Po zakończonych czynnościach składamy ją do poprzednich rozmiarów.

Prostota górą!

Rozkładane ławy charakteryzują się prostotą wykonania, gładką linią oraz klasycznym wyglądem. Wykonane z drewna z reguły mają jednolity kolor. Dzięki temu pasują do każdego rodzaju wnętrza i świetnie komponują się z innymi meblami.

Sposób na nudę

Rozkładane meble mają pewną zaletę, o której rzadko się mówi. Pozwalają na chwilową zmianę układu przestrzeni, a chęć przemeblowania pokoju pojawia się coraz rzadziej. Zmiany są w życiu potrzebne, nawet z pozoru tak niewielkie.

Ławy – przejdź i kup na Mebletkaniny.pl