Stylowe i przytulne dywany do domu

dywan rabbit różowy

Panele podłogowe są niezwykle funkcjonalne, a do tego można je w łatwy sposób. Nie posiadają one jednak swoistego uroku, który sprawia, że całe pomieszczenie wydaje się przyjemniejsze, przytulniejsze. Jeżeli ktoś chciałby osiągnąć taki efekt, to powinien zakupić dywan shaggy rabit. To jedna z najnowocześniejszych propozycji, która w dotyku jest bardzo miła.

dywan rabbit do pokoju
Dywan dostępny w ofercie sklepu EUREKA

Wytrzymałe dywany typu rabbit

Dywany rabbit wyróżniają się tym, że mają niezwykle gęste runo, dzięki czemu chodzenie po nim (w szczególności na bosaka) sprawia wyjątkową przyjemność. Do tego samo siedzenie na nich nie będzie nikomu kojarzyło się z niczym przykrym. Runo jest niezwykle gęste, a do tego wysokie, dlatego też tak mocno nie odczuwa się tego, że całość został ułożona na twardej ziemi.

Tego typu dywany doskonale sprawdzają się w salonie, a także w sypialni. Uwaga! Są to dywany, które w szczególności polecane są do pokoju dla dzieci, które kochają wręcz bawić się na podłodze. Nikt nie będzie musiał obawiać się tego, że dziecko przemarznie, jeżeli na podłodze będzie miało rozłożony dywan tego typu.

Czyszczenie dywanu rabbit

Dywan rabbit należy regularnie czyścić odkurzaczem, ze względu na wysokie runo. Można do nich używać odkurzaczy, dzięki czemu usunie się wszystkie zanieczyszczenia zalegające we włosiu. Od czasu do czasu zaleca się trzepanie dywanu w sposób tradycyjny. Można wykorzystać do tego elektroniczne trzepaczki, które pomogą zaoszczędzić nieco siły.

Należy uważać na pranie dywanów tego typu. Zalecana i jedyna możliwa metoda to użycie odkurzacza piorącego. Długie włosy dywanu szybko chłoną wilgoć, która będzie długo schła – co nie jest wskazane w przypadku dywanu. Sam użytkownik na pewno nie będzie zadowolony z tego faktu, że jego dywan będzie schnął tak długo. Lepiej wykorzystać bezpieczny odkurzacz piorący.